Datum: 12.04.2010

Vložil: Pavla

Titulek: Paní Věrka

Ahoj všichni,
kdo čtete tyto stránky, věřte, že přístup, zájem, a profesionalita, paní Věrky je opravdová.

O paní Věrce mi řekla kamarádka před rokem. To jsem onemocněla závažným akutním onemocněním hlavy. Nemoc se „vyléčila“, ale zůstaly velmi nepříjemné pozůstatky. Jako například úzkost, strach, deprese.
Proto jsem si s paní Věrkou domluvila schůzku a pak ještě další dvě. Byla jsem i na její přednášce o svících.
Všechna sezení mi velmi pomohla.
Nejvíce se mi ulevilo po tom prvním, kde jsme se společně podívali na můj strach. Z čeho vychází, proč se nakumuloval. Vnímala jsem to jako uvolnění dlouho, hluboce střežených, potlačovaných pocitů, smutků ve svém nitru. Tyto bolestné prožitky mi pomohla paní Věrka vytáhnout na povrch a vůbec si uvědomit, že v sobě nosím nějaký problém, už více jak 20 let. A to pomocí techniky Hadži-ki. Při této metodě Vás nic nebolí, jen můžete cítit např.: mrazení, tlak v oblasti, ve které se drží problém, návaly tepla či mrazu. Ale celou dobu s Vámi paní Věrka komunikuje, ptá se Vás na pocity. A když na povrch jde to z čeho máte strach, co je pro vás bolestné, vždy se cítíte v bezpečí. Protože, když už jste ve víru silných emocí, a myslíte si, že ten prožitek nezvládnete, vždy Vás paní Věrka zastaví a uvolní vaši mysl uvolňovacími cviky a slovy. Nicméně, tu samotnou terapii si musí prožít každý sám, aby pochopil, v čem je jeho síla. Velmi těžko se pocity z terapie vysvětlují někomu, kdo to nikdy nezažil. Ale jedno vám řeknu. Při odchodu jsem cítila obrovskou fyzickou únavu, ale po psychické stránce jsem byla zcela volná, radostná, uvolněná a optimistická. A není to jen chvilkové. Poprvé jsem byla u paní Věrky před 9-ti měsíci. Tyto pocity radosti se prohlubují.

Pokud máte nějaký problém, i třeba fyzický (bolesti zad…), určitě za ní zajděte.
Mohu vřele doporučit.
S pozdravem Pavla

Přidat nový příspěvek